Akcijos

Siūlome Jums įsigyti standartinių išmatavimų langus, balkono stiklinimą ir duris žemomis kainomis! Langai Jūsų virtuvei, svetainės kambariui, kambariui su balkono bloku (balkono durys ir vitrina). DĖMESIO: Dalį langų turime savo sandėlyje, Vilniuje! Detalesnes langų kainas Vilniuje galite sužinoti paskambine mums tel. nr. 8-685-70404.

Plastikinių PVC langų akcija Vilniuje 

Plastikinių PVC langų kaina Vilniuje 

Priklausomai nuo to, kokių langų Jums reikia (ar tai būtų balkono durys su langu ar tik plastikinės balkono durys, ar svetainės langas, o gal virtuvės langas arba mažojo kambario langas), patys nustatykite apytikslę standartinių langų kainą. Jums taip pat pasiūlyti balkonų stiklinimą palankiomis kainomis Vilniuje, taip pat pagaminti nestandartinius gaminius Jūsų naujai statomam būstui, komercinėms, gamybinėms patalpoms. Mūsų gaminami Decco langai leidžia pasiūlyti Jums aukštą kokybę už žemesnę kainą. 

Plastikinių PVC durų kaina Vilniuje

Be langų, siūlome įsigyti plataus profilio, tvirtas ir mechaniškai patvarias Decco duris. Namo lauko durys ir įprastos plastikinės durys už geromis kainomis!

Plastikinių langų išpardavimas ir nelikvdinių langų sandėlis Vilniuje

Turime jau pagamintų langų, kurie buvo pramatuoti, klientai jų taip ir neatsiėmė (neapmokėjo).  Taip pat turime nenaudojamo gamyboje profilio likučių ir stiklo paketų, kas sudaro sąlygas pasiūlyti Jums naujai pagamintų langų ir vitrinų geriausiomis kainomis! Visi gaminiai kokybiškai sukomplektuoti ir kaustyti apkaustais. Išparduodamų langų sąrašą rasite ČIA:

 

Pasiteiravimui skambinkite mob. tel. nr. 8 685 70404

Jei ieškote kitokių išmatavimų langų, kreipkitės ir patyrę mūsų darbuotojai Jums pagelbės!

Turite klausimų?

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis!