Apie mus

UAB "Šilėja", valdanti prekės ženklą Langterma, savo veiklą sėkmingai vykdo nuo 1992 metų. Įmonės patirtis atliekant bendrastatybinius darbus ir vykdant gamybinę veiklą, taip pat skirtinga patirtis bendradarbiaujant su Lietuvos langų gamintojais ir importuotojais iš kaimyninės Lenkijos, sudarė sąlygas plėsti įmonės veiklos sritis ir įsteigti langų gamybos padalinį, pasiūlant klientams patikimus plastikinius langus už konkurencingą kainą. Už langų gamybą įmonėje atsakingas įmonės Turto valdymo ir gamybos skyrius. Pagrindinės padalinio veiklos sritys - plastikinių (PVC) langų ir durų gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Langų gamybos skyriuje dirba šios srities specialistai, turintys ilgametę patirtį langų gamyboje ir projektavime.

Įmonės langų gamybos cechas veikia Kaišiadorių raj. Langų ir durų gamyboje naudojamos sertifikuotos medžiagos ir modernūs URBAN firmos įrengimai. Gamybos darbuotojų profesionalumas, patirtis ir akcentuojama kokybės kontrolė leidžia suteikti 5 metų garantiją mūsų gaminiams. Priklausomai nuo kliento pageidavimų, siūlome geriausiai poreikius atitinkantį gaminį - gamyboje naudojame Gealan, Decco profilius.

Prekinis ženklas Langterma - orientuotas į privačių klientų tarpą ir skirtas plėtoti mažmeninės prekybos veiklai, tenkinant individualių klientų poreikius. Mūsų meistrai atvyksta į kliento namus, išmatuoja langus, pasiūlo optimalų sprendimą. Galime pasiūlyti funkcionaliausią balkonų stiklinimą - PVC profilio langais. Langus ir duris montuoja, apdailos ir remonto darbus atlieka patyrę meistrai.

Mūsų įmonė nuolat plečia savo veiklą ir bendradarbiauja su atstovais - įmonėmis parduodančiomis langus, statybinėmis organizacijomis, langų montuotojų brigadomis dirbančiomis savarankiškai - visuose Lietuvos regionuose. Bendradarbiaujame su daugiabučių namų bendrijomis ir daugiabučių administratoriais - vykdome daugiabučių laiptinių ir rūsio langų atnaujinimo darbus.

Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas rasite svetainėje. Kvalifikuotas personalas suteiks Jums išsamią informaciją apie įmonės gaminamą produkciją ir paslaugas, pakonsultuos visais langų projektavimo klausimais.

Tikimės malonaus ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo !

 

Turite klausimų?